O nás

Jsme česká společnost s dlouholetou tradicí. Působíme na trhu od roku 2004. Na základě zpětné vazby od zákazníků neustále zlepšujeme poskytované služby. Naším cílem je zajistit maximální servis a pohodlí všem zákazníkům. Naše podnikání stavíme na dlouhodobé spolupráci a vzájemné důvěře.

Naši zákazníci se na nás mohou spolehnout v každém období. Pružně reagujeme na svátky, kdy s našimi zákazníky dopředu komunikujeme o termínech dodávky zboží. Máme vždy připravené řešení, když některý z dodavatelů není aktuálně schopen plnit své závazky. Jsme partnerem, na kterého se můžete spolehnout i v této nejisté době.

Rainforest Alliance Certification Seal

Rainforest Alliance Certification Seal

Jsme držiteli certifikátu Rainforest Alliance Certification Seal, který představuje vizi cesty udržitelnosti založené na neustálém zlepšování, transparentnosti a sdílené odpovědnosti mezi zemědělci a společnostmi za dosažení poslání ve vytváření lepší budoucnosti pro lidi a přírodu tím, že se odpovědné podnikání stane novým normálem. Tento certifikát se musí neustále obnovovat a plnit jeho přísná kritéria.

Chladírenská místnost

Pekařské droždí

Jsme jedny z největších dodavatelů pekařského droždí na český i zahraniční trh. Umíme pekařské droždí dodávat od různých výrobců. V rámci naší dlouholeté zkušenosti dokážeme zaručit dodávanou kvalitu, na kterou si brzy také zvyknete.

Moderní sklad

Moderní sklad

V roce 2018 byl dokončen nový moderní sklad, který odpovídá všem normám a moderním trendům dnešní doby. Pro zkvalitnění našich služeb hraje moderní sklad klíčovou roli, jelikož nám pomohl rozšířit sortiment. Nový sklad má větší polohu a nové technogie, které dále pomáhají v logistice.